GİRESUN YAĞLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okulumuza modern ve fonksiyonel Fen Laboratuvarı Kazandırıldı.

Okulumuza modern ve fonksiyonel Fen Laboratuvarı Kazandırıldı.

Okulumuza modern ve fonksiyonel Fen Laboratuvarı Kazandırıldı.

Sınır Şehit Süleyman Kul Ortaokulumuzda Fen Teknoloji derslerinde her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmış, öğrencilerimizin öğretmenleri kontrolünde deneylerini yapabilecekleri modern ve fonksiyonel fen laboratuvarını ziyaret eden Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ÖZTÜRK yapılan çalışmalar hakkında Okul Müdürü Veli Tuğrulhan ÇOBAN 'dan bilgi aldı.

Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ÖZTÜRK, "Laboratuvarlar bilimsel yöntemleri tanıyarak ve gözlemleyerek eğitim görme fırsatı sunmaktadır. Başarılı çalışmalarından dolayı Okul Müdürü Veli Tuğrulhan ÇOBAN 'ı ve ekibini, öğretmenlerimizi canı gönülden kutluyorum. Eğitime desteklerinden dolayı Sayın Kaymakamımız Kübra KAPLAN'a, Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul TOSUNOĞLU'na ve tüm eğitim gönüllülerimize şükranlarımı sunuyorum. Çocuklarımız aydınlık geleceği için tüm ekibimizle çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz." Dedi.

Okulumuza 70 bin TL yatırım ile kazandırılan modern ve fonksiyonel Fen Laboratuvarının özellikleri:

Öğretmen Deney Masası, Öğretmen Koltuğu, Öğretmen Ana Kumanda Enerji Modülü, Öğrenci Deney Masaları, Öğrenci Enerji Modülleri, Öğrenci Tabureleri, Deney Malzeme Dolapları, Laboratuvar Alt Tesisatı,

Akıllı tahta kurulumu,

Sınıfa özel Stor perde kurulumu vb. donanımlar. .

Fonksiyonel ve Modern Laboratuvarlar Fen bilgisindeki karmaşık ve soyut kavramların öğretilmesinde etkili olmasının yanında, öğrencilerin fenle ilgili etkinliklere katılmalarına, bilimsel yöntemi tanıyarak takdir etmelerine; gözlem yapma, düşünme, fikir üretme ve yorum yapma gibi yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunur.

 13-01-202313-01-202313-01-202313-01-202313-01-202313-01-2023

Merkez Mahallesi Terminal Caddesi No 16 Kat 2 Yağlıdere - 0454 671 4484 0454 671 2352

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.