GİRESUN YAĞLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Giresun'u Gururlandıran Başarı.

Giresun'u Gururlandıran Başarı.

Giresun'u Gururlandıran Başarı.

Öğrencimiz Milli Sporcumuz Mehmet Akif ÇITLAK Karate Şampiyonasında komite dalında Türkiye İkincisi oldu.

Yağlıdere Anadolu Lisesi ve Yağlıdere Halk Eğitim Merkezi kulübü öğrencimiz Mehmet Akif ÇITLAK Karate Şampiyonasında komite dalında Orta ve Doğu Karadenizde tek kürsü gören sporcu olarak Giresun ve İlçemizi gururlandırdı.

Kocaeli'nde yapılan Türkiye Ümit, Genç, U21 Karate Şampiyonasında öğrencilerimiz her sene olduğu gibi bu sene de kürsüde yer alarak İlçemizin ortak başarısı ve gururu oldular.

Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ÖZTÜRK, "Öğrencilerimizin eğitimin ve sporun farklı alanlarında süreklilik arz eden başarıları bizleri mutlu etti. Bu başarı tüm ilçemizin ortak başarısıdır. Başarılı çalışmalarından dolayı öğrencimiz Mehmet Akif ÇITLAK'ı, hocalarımız Murat YILDIZLAR ve Aykut TAYLAN'ı, Anadolu Lisesi Müdürü Kamil HEKİM ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü İlhan BAHÇEKAPILI'yı ve velilerimizi tebrik ediyorum. Her zaman eğitime desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Kübra KAPLAN'a, Belediye Başkanımız Yaşar İBAŞ'a, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul TOSUNOĞLU'na, İl Genel Meclis Üyelerimiz Temel IŞIK ve Fatih KILIÇ 'a, tüm eğitim gönüllülerimize ve velilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Çocuklarımızın aydınlık geleceği için tüm ekibimizle çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz." dedi.

13-01-202313-01-202313-01-2023

Merkez Mahallesi Terminal Caddesi No 16 Kat 2 Yağlıdere - 0454 671 4484 0454 671 2352

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.