GİRESUN YAĞLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yağlıdere Belediyesinden Öğrencilerimize Destek.

  Yağlıdere Belediyesi, ilçe merkezi ve çevresinden  50 İmam Hatip Ortaokulu öğrencisini evden okula, okuldan da eve ücretsiz olarak taşımaktadır.
Yağlıdere Belediyesinden Öğrencilerimize Destek.

Yağlıdere Belediyesince, 2017-2018 eğitim öğretim yılı boyunca  50 İmam Hatip Ortaokulu öğrencimize ücretsiz ulaşım imkanı sağlanmakta. Eğitimden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman KIRHASANOĞLU’ nun  katkılarıyla başlatılan uygulama ile ilçe merkezindeki  ve merkeze yakın bölgelerden  öğrencilerimiz İmam Hatip Ortaokuluna ücretsiz ulaşımı sağlanmaktadır.

İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Hasan ÖZTÜRK, “Köylerden, kırsallardan  ilçe merkezine gelen öğrencilerimiz taşımalı eğitim kapsamında ulaşım hizmetinden faydalanmaktadır, ilçe merkezinde evlerinden uzak okullarımızda eğitim gören çocuklarımızda kendi imkanlarıyla çoğu zaman yürüyerek okula gitmektedir. Bu sıkıntımızın giderilmesinde bize destek olan  Kaymakamımız Sayın Hasan UĞUZ’ a  ve Belediye Başkanımız Sayın Abdurrahman KIRHASANOĞLU’ na  şükranlarımı sunuyorum. " dedi. 

Merkez Mahallesi Terminal Caddesi No 16 kAT 2 yağlıdere - 0454 671 44840454 671 2352

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.