GİRESUN YAĞLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman KIRHASANOĞLU İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ÖZTÜRK´ü makamında ziyaret etti.

   
Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman KIRHASANOĞLU  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ÖZTÜRK´ü makamında ziyaret etti.

Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman KIRHASANOĞLU  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ÖZTÜRK´ü makamında ziyaret etti. 

Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman KIRHASANOĞLU, İl Genel Meclis Üyesi Ömer BAYRAM, Belediye Meclis Üyelerinden Zihneti KAHYAOĞLU, Hasan ÖZDEMİR, İbrahim AYDIN ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ÖZTÜRK’ ü  makamında ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü makamında ziyaret eden Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, yeni görevi için ÖZTÜRK’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, “ Okullarımızın ihtiyaçlarını elimizden geldiği kadar karşılıyoruz ve karşılamaya devam edeceğiz.Yeni eğitim ve öğretim yılında tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dilerim. ilçedeki öğrencilerin iyi eğitim almasını sağlamak adına üzerlerine düşen ne varsa bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yerine getirmeye hazırız ” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ÖZTÜRK ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Eğitim ve öğretim  çalışmalarımızda,  her zaman bizleri yalnız bırakmayarak destek veren başkanımıza çok teşekkür ederim.” dedi.

Ziyarette, yeni eğitim ve öğretim yılında yapılacak yenilikler, okulların ihtiyaçları görüşülerek bilgi alışverişi yapıldı.

 
09-08-2017

Merkez Mahallesi Terminal Caddesi No 16 kAT 2 yağlıdere - 0454 671 44840454 671 2352

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.