GİRESUN YAĞLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaokullar Arası Bilgi Yarışmasını Merkez Ortaokulu Kazandı

İlçemizde bulunan ortaokullar arası bilgi yarışmasının ikinci aşaması Anadolu Lisesi çok amaçlı salonunda yapıldı.
Ortaokullar Arası Bilgi Yarışmasını Merkez Ortaokulu Kazandı

 

   İlçemizde bulunan ortaokullar arası bilgi yarışmasının ikinci aşaması Anadolu Lisesi çok amaçlı salonunda yapıldı. Yağlıdere Merkez Ortaokulu, Üçtepe Ortaokulu, Sınır Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin katıldığı yarışmada öğrencilerin son derece heyecanlı oldukları gözden kaçmadı.

   Yarışmanın ilk aşamasının Yağlıdere Sınır Ortaokulumuzda yapılmasından sonra İlçe Kaymakamımız Hasan GÜNAYDIN tarafından birinci olan okulumuzun yarışmacılarına “Çeyrek Altın ”ödülü verileceği bilgisi öğrencilerimizin motivesini daha da arttırdı. Çetin mücadelelere sahne olan yarışma sonucunda ipi göğüsleyen Merkez Ortaokulu öğrencileri oldu. 

   Hediyelerini öğrencilere takdim eden Kaymakamımız Hasan GÜNAYDIN, “ Bu tür yarışmaların öğrenciler arasında tatlı bir rekabete sebep olduğunu ve bu heyecanı yaşamanın kendilerini de mutlu ettiğini belirtti. Öğrencilerin yeteneklerini sergileyecekleri, kendilerine özgüven sağlamalarına imkân verecek her türlü etkinliğe destek olacaklarını dile getirerek emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

   Yarışmada birinci olan öğrencilerimizle birlikte katılım sağlayan tüm öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyoruz.   

Merkez Mahallesi Terminal Caddesi No 16 kAT 2 yağlıdere - 0454 671 44840454 671 2352

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.