GİRESUN YAĞLIDERE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Giresun Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa ÖZ ve yönetim kurulu Müdürlüğümüze ziyareti

Giresun Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa ÖZ ve yönetim kurulu Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Hasan ÖZTÜRK ’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Giresun Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa ÖZ Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürünü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.   Mustafa ÖZ, sendika olarak her zaman eğitim çalışanları arasında hak ve adalet anlayışını gözeterek  hareket ettiklerini, zor iklim şartlarına aldırmadan meslektaşlarının maddi ve manevi olarak ihtiyaçlarının karşılanması  için kazanımlar elde etmeye çalıştıklarını söyledi. Mustafa ÖZ, “İlçede görev yapan değerli meslektaşlarıma ve sizlere, ilçemizin eğitim seviyesini artırmak için gösterdiğiniz gayretlerden dolayı  teşekkür ediyorum” dedi.
Giresun Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa ÖZ ve yönetim kurulu Müdürlüğümüze ziyareti

Görev yapacağı süre içerisinde herkese eşit mesafede, herkesi kucaklayan, öğretmenlerin, eğitim çalışanlarının dertleriyle dertlenen, onların sıkıntılarına çözüm bulan bir anlayışla hareket edeceğini dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ÖZTÜRK, eğitim için güzel olan her çalışmada öğretmenlerin yanında yer alacağını ve onlara bu konuda her türlü desteği vermeye hazır olduğunu söyledi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ÖZTÜRK Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa ÖZ’ e ziyaretinden çok büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek kendilerine teşekkür ettiler.

 

09-11-2017

Merkez Mahallesi Terminal Caddesi No 16 kAT 2 yağlıdere - 0454 671 44840454 671 2352

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.